Keleivinių mikroautobusų nuoma patogiai

Jei jūs čia – tikėtina Jus išvargino telefoniniai skambučiai beieškant mikroautobuso nuomai. Pats žinau kaip neįdomu kiekvieną kartą paskambinus aiškinti kur ir kada važiuosite, bei pasakoti savo lūkesčius ir paaiškėjus, kad nurodytomis datomis laisvų mikroautobusų nėra – klausti rekomendacija (na taip – kas nori dalinti konkurentų telefonus 🙂 ) ir vel googlinti ir ieškoti kito mikroautobuso nuomotojo. 

Ši svetainė siūlo unikalią galimybę surasti mikroautobusą nuomai – skiriant vos 5 minutes. Sistema vienija daugelį mikroautobusų savininkų įšsibarsčiusų po visą Lietuvą, tad kuriam mieste bebūtumėt – tikrai gausite pasiūlymą.

Gavę skirtingų tiekėjų pasiūlymus galėsite ramiai, po darbo valandų prisėdę išanalizuoti ir pasirinkti keleivinių mikroautobusų nuomos tiekėją ir su juo užmegzti kontaktą. Kad būtų lengviau pasirinkti – įdiegėme vertinimo sistemą, tad mikroautobusų savininkus galėsite rinktis ir pagal atsiliepimų gerumą.

Keleivinių mikroautobusų nuoma greitai

Mūsų privalumai:

* registruojatės (įprastai arba facebook’o pagalba)

* spaudžiat Pateikti užklausą ir užpildote visus laukus aprašydami savo poreikius ir lūkesčius mikroautobusui (8 ar 16 vietų mikroautobuo reikia, ar važiuosite europoje ar tik Lietuvoje, ar reikalinga stogo bagažinė, o gal važiuojate slidinėti į Austriją ir būtinos sniego grandinės ir pan). Visi pagrindiniai kriterijai bus išvardinti naujo skelbimo įvedimo procese, tad Jums nereikės nerimauti, kad kažką pamiršote paminėti.

* apmokate skelbimo patalpinimą ir palaukite.

Apie Jūsų skelbimą sužinos visi sistemoje užsiregistravę mikroautobusų nuomos teikėjai turintys Jūsų poreikius atitinkantį transportą. Jei per 24 valandas negausite nei vieno pasiūlymo išsinuomoti mikroautobusą – susisiekite ir mes grąžinsime pinigus.

 

 

Mes būsime čia kai Jūs sugrįšite

Nesvarbu ar Jūs sugrįšite įvertinti mikroautobuso nuomos paslaugos tiekėją, ar ieškoti papildomai – mes džiaugsimės galėdami Jums padėti vėl ir vėl.

Padėkime vieni kitiems palikdami įvertinimus. Mikroautobusų nuomos tiekėjus renkamės atsargiai, todėl visada reaguojame į neigiamą kliento patirtį ir apribojame nesąžiningo paslaugos teikėjo patekimą į mūsų produktą.