Naudojimosi mikroautobusų nuomos svetaine instrukcijos ieškantiems mikroautobuso:

1. Spaudžiate ieškau mikroautobuso arba naujas skelbimas (reikės užsiregistruoti nurodant sugalvotą vardą ir savo elektroninį paštą).

2. Aprašote poreikį ir pasirenkate Jums reikalingus kriterijus (kiek vietų, kur keliausite, kokiam mieste prasidės nuoma).

3. Pageidaudami iškelti savo skelbimą virš kitų – pažymėkite, kad paryškintas (tai kainuos papildomai). Tokiu būdu Jūsų skelbimas bus rodomas viršuje.

4. Apmokėje laukite pasiūlymų. Apie pateiktus kainos pasiūlymus sistema jus informuos elektroniniu paštu.

5. Gavę tinkamą pasiūlymą pažymėkite jį kaip laimėjusį, tokiu būdu Jūsų skelbimas deaktyvuosis ir galėsite bendrauti su paslaugos teikėju tiesiogiai arba per mūsų sistemoje integruotą pokalbių programelę.

6. Grįžę iš kelionės nepamirškite palikti atsiliepimo apie paslaugos teikėjo atliktas paslaugas ir transporto būklę, įvertindami kainos ir paslaugos kokybę (tokiu būdu padėsite kitiems klientams pasirinkti teisingai).

 

Naudojimosi mikroautobusų nuomos svetaine instrukcijos siūlantiems mikroautobusą:

1. Užsiregistuojate, savo paskyroje nurodote kriterijus pagal kuriuos norite gauti pranešimus apie naujus skelbimus.

2. Gavę Jūsų siūlomas paslaugas atitinkantį pranešimą apie skelbimą – prisijungiate ir pasiūlote savo kainą nurodydami pasiūlymo galiojimo liką, bei aprašydami kodėl klientas turėtų rinktis Jūsų paslaugą..

3. Klientui pasirinkus Jus – jūs gausite pranešimą elektroniniu paštu.

4. Atlikę paslaugą – nepamirškite palikti atsiliepimą apie savo patirtį su klientu (ar viskas buvo taip kaip sutarta, ar saugojo transporto priemon, ar gražino švarią ir tvarkingą, ar laiku atsiskaitė ir pan.)

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Ar visada imamas užstatas mikroautobusų nuomos atveju?

Užstatas ir jo dydis priklauso nuo nuomos kompanijos ir jos politikos. Užstatas yra drausminanti priemonė ir paprastai jis būna frančizės dydžio. Norėdami būti užtikrinti , kad Jums bus suteiktos kokybiškos paslaugos – užduokite klausimus mikroautobusų savininkui. pvz.: ar frančizė galioja stiklui ir padangoms. Užtikrinu, kad frančizė negalioja mikroautobuso salonui (sėdynių pradeginimo cigaretėmis arba krovinių transportavimo atvejais). Mikroautobuso savininkas nuomodamas jums transporto priemon tikisi, jog Jūs ją eksploatuosite normaliomis sąlygomis, ir visko kas slepiasi po sąvoka “normalus nusidevėjimas” nebus prašoma kompensuoti.

2. Į ka atkreipti dėmesį nuomojantis mikroautobusą?

Pasidomėkite ar mikroautobusas draustas Kasko draudimu, ar civilės atsakomybės draudimo polise neapribotas vairuotojo amžius. Pasiklauskite kaip mikroautobuso savininkas elgsis gedimo atvjeju (ar bus pateiktas pakaitinis mikroautobusas, ar kompensuos nakvynės, grįžimo išlaidas). Ir BŪTINAI skaitykite mikroautobusų nuomos sutartis.